Dziś mamy 4 grudnia 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

13 lipca 2023

AVA 3.0 klub, który od lat podbija serca bydgoszczan!

fot. AVA3.0

fot. AVA3.0

Ava 3.0 jest bez wątpienia liderem na imprezowej mapie Bydgoszczy, 3 poziomy, 3 bary, 3 parkiety, 2 DJ. Lokal mieści się w zabytkowej kamienicy z pięknym widokiem na rzekę i dwoma hotelami naprzeciw. Tylko 150m od bydgoskiej starówki, znajduje się w samym centrum miasta przy ul. Stary Port 21.

Chcesz zobaczyć jak wygląda to miejsce? Nic trudnego! Wystarczy wejść na https://ava3.pl gdzie podczas spaceru wirtualnego można wybrać sobie loże, loże vip lub vip room.

Chcesz obejrzeć klub na żywo? Nie ma najmniejszego problemu od poniedziałku do piątku można to zrobić osobiście, wcześniej umawiając się pod nr tel. 535 990 991. Pod tym numerem zarezerwujesz też sobie wybrane miejsce.

Klub ściąga pod swoje skrzydła najbardziej znanych artystów min. takich jak: Kizo, Stachursky, Novator, Boys, można tutaj również obejrzeć występy artystyczne oraz pokazy taneczne a to tylko część atrakcji jakie można tutaj spotkać.

Lokal swoją popularność zyskał ewoluując na przestrzeni lat. Od PCK Sanatorium poprzez Awangardę do AVY 3.0. Czas pokazał, że jest to niezmiennie ulubione miejsce bydgoszczan, którzy cenią sobie komfort, wysokie standardy obsługi i dobrą muzykę.

Jedną z kluczowych ofert klubu jest organizacja wieczoru panieńskiego/ kawalerskiego, imprezy okolicznościowej. AVA 3.0 zapewni Wam absolutnie niezapomniane przeżycia i emocje! - Gwarantują nam organizatorzy. Foto-budka, catering, balony, confetti, limuzyna. Wszystko zorganizowane od A do Z. Nie trzeba się o nic martwić. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na https://ava3.pl/wydarzenia-specjalne/#wieczorypanienskie.

W najbliższą sobotę klub będzie gościł DJ Twins Chojnackie a już 12 sierpnia gościem specjalnym zostaną „Łobuzy”, którzy znani są z takich hitów jak "Dawaj mi pyska" i "Zbuntowany Anioł". A ostatnio też z piosenki „Dżoana” gdzie Joanna Krupa gościnnie zagrała w teledysku.

W każdy weekend można spotkać na bydgoskiej starówce hostessy, które rozdają vouchery na wejście, bydgoszczanie mają możliwość wejścia bezpłatnie do klubu i bawić się do samego rana przy muzyce z lat 80tych, 90tych na parterze klubu lub przy muzyce klubowej na I i II piętrze lokalu. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

W tygodniu można je spotkać również w miejscowościach ościennych lub na ulicach Bydgoszczy. Akcja promocyjna trwa już od dłuższego czasu i nie zapowiada się aby miała się zakończyć – informuje organizator.

A jak znaleźć dziewczyny? Wystarczy obserwować fanpage klubu na facebooku i instagramie, gdzie zawsze w relacji umieszczane są lokalizacje hostess w czasie rzeczywistym.

Na potwierdzenie powyższych słów wystarczy wejść na wizytówkę google, gdzie wysoka ocena klubowiczów 4,7 miesza się z ich pozytywnymi opiniami.

Przekonaj się samemu czy klub zasługuję by podbić też Twoje serce, bo jak brzmi slogan klubu „Wszystkie drogi prowadzą do AVA 3.0”

 

Materiał Partnera - Artykuł Sponsorowany

Oceń artykuł: 35 22

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Fałszywy obraz szopa. Inwazyjny gatunek obcy

Szop pracz należy do inwazyjnych gatunków obcych (IGO), które stanowią jedno z największych #zagrożeń dla rodzimej różnorodności biologicznej. Jednak brak wiedzy w tym zakresie i pozornie przyjazny wizerunek zwierzęcia sprawia, że we współczesnej kulturze masowej traktowany jest jak maskotka. A to fałszywy obraz szopa.

(czytaj więcej)
0

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa. Podsumowanie wsparcia

Program Operacyjny #Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ), współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym (Fund for European Aid to the Most Deprived – FEAD) to łącznie 9 Podprogramów realizowanych w latach 2014-2023.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)