Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

30 grudnia 2023

Życzenia noworoczne od ruchu obywatelskiego ,,Sami o Sobie"

Fot. Powierzone

Fot. Powierzone

Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy gminy Nakło nad Notecią, nadchodzący nowy# 2024 rok będzie niezmiernie ważny dla Naszej społeczności.
W miesiącu kwietniu będziemy decydować w wyborach samorządowych o Naszej przyszłości na kolejne 5 lat. Jak już wielokrotnie wspominałem wraz z nowo utworzonym ugrupowaniem  ,,Sami o Sobie",  chcemy przedstawić mieszkańcom ofertę nowego sposobu sprawowania władzy, władzy opartej na społeczeństwie obywatelskim.  To Państwo będziecie podmiotem podejmowanych decyzji . Naszym głównym celem  jest stworzenie społeczeństwa obywatelskiego mającego udział w sprawowaniu władzy, modelu zgoła innego od proponowanego dotychczas.
 
Życzę Państwu 2024 roku  dużo zdrowia,  dużo pomyślności  natomiast w  okresie ważnego wyboru życzę Państwu mądrości w podejmowaniu właściwych  decyzji.
 
Serdecznie pozdrawiam Piotr Niemczewski
Oceń artykuł: 491 569

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)