Dziś mamy 14 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

21 czerwca 2024

Gratulacje i podziękowania. Zakończenie roku szkolnego w "Żegludze"

fot. Bogdan Ślagowski

fot. Bogdan Ślagowski

21 czerwca 2024 r. odbyło się uroczyste zakończenie #roku szkolnego 2023/2024 w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej. Wydarzenie rozpoczęło się od wprowadzono sztandar Szkoły i odśpiewania hymnu narodowego.

Odczytano list od Ministra Infrastruktury, w którym przekazał swoje gratulacje oraz podziękowania za miniony rok szkolny, poprosił także o zachowanie bezpieczeństwa podczas spędzanych przez uczniów wakacji.

W tym roku nagrodzono stypendiami motywującymi uczniów wyróżniających się wynikami w nauce.

Kolejną częścią uroczystości było odczytanie listu od przewodniczącej Rady Rodziców Lidii Tadych. Podziękowała ona za wspólną współpracę oraz życzyła miłych i bezpiecznych wakacji. Pożegnano również klasę 3 branżową, która skończyła edukację szkolną.

Następnym etapem uroczystego zakończenia roku szkolnego było wręczenie nagród oraz świadectw uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce.

Na zakończenie uroczystości wicedyrektor Agnieszka Kamińska podziękowała wszystkim za pracę w ciągu roku oraz życzyła udanego wypoczynku.

Koncert orkiestry szkolnego zakończył uroczystość.

Materiał: Franciszek i Paweł Gondek

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 22 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Nowe Prawo Komunikacji Elektronicznej. Wprowadzono zmiany

Sejm przyjął ustawę Prawo Komunikacji Elektronicznej #(PKE). Ustawa ta wprowadza zmiany, które mają poprawić to, jak działa rynek telekomunikacyjny oraz lepiej chronić konsumentów. Prawo Komunikacji Elektronicznej (PKE) obejmuje szeroki zakres zagadnień, które dotyczą rynku telekomunikacyjnego i wprowadza dwie europejskie dyrektywy [1] [2]. Oto kluczowe obszary, które reguluje.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)