Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2024

Zajęcia lotnicze. Sprzyjające warunki pogodowe

fot. powierzone

fot. powierzone

Od kilku dni sprzyjające warunki pogodowe umożliwiły przeprowadzenie #zajęć lotniczych w JRS Kowalewko.

Trwają przeglądy sprzętu oraz weryfikacja planu lotów obejmujących teren powiatu nakielskiego. Zajęcia przewidują także loty patrolowe w ramach lotniczego rozpoznania zagrożeń nad kompleksami lasów oraz łąk nadnoteckich. Obecnie w jednostce trwa proces szkolenia kolejnego pilota, który zasili szeregi sekcji lotniczej, a planowane egzaminy już pod koniec sierpnia.

Materiał: JRS Kowalewko

Oceń artykuł: 16 23

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (12)

  niech żyje PIS!, w dniu 16-04-2024 22:13:24 napisał:

  Takie zapytania? Skąd są środki na zakup paliwa do motolotni? Czyją ta motolotnia jest własnością? Czy takie loty są potrzebne?Czy starostwo stać na takie innowacje i kto to rozlicza?

  odpowiedz

  • -4 (4)

  Redżi, w dniu 17-04-2024 06:55:12 napisał:

  Następna perła. Najlepiej nic nie robić. Siedzieć w piwnicy i cebulę liczyć. Skoro napisali, że będą rozpoznawać zagrożenia i prowadzić szkolenia to znaczy, że jest to potrzebne.

  odpowiedz

  • 1 (9)

  Prawy, w dniu 17-04-2024 10:43:08 napisał:

  Skończmy z komentarzami w stylu : OLA BOGA NIE WYTRZYMOM ONI MAJĄ A JO NIE MOM. Niech to gówno nie rozlewa się na POLSKIM internecie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Korzystanie ze środowiska
500PLN
0

Przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej. Szkolenia dla policjantów

Radom, Kielce, Lublin, Białystok, Gorzów Wielkopolski, Bydgoszcz#, Katowice, Rzeszów i Warszawa – to miasta na mapie tegorocznego cyklu szkoleń dla funkcjonariuszy Policji pn. „Zwalczanie i przeciwdziałanie przestępczości środowiskowej w zakresie gospodarowania odpadami oraz transportowania odpadów w ruchu krajowym i międzynarodowym”. W lutym, marcu i kwietniu 2024 r. eksperci Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska przeprowadzili wykłady na Mazowszu, w Świętokrzyskim, na Lubelszczyźnie i Podlasiu. 22 i 23 maja odbyły się kolejne szkolenia – w Gorzowie Wielkopolskim i Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
0

Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Ważne jest wsparcie

Rozpoczął się Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Zachęcamy do# karmienia piersią, ale pamiętamy także o mamach, które z różnych przyczyn nie mogą karmić naturalnie. Pamiętajmy o wzajemnym szacunku i wsparciu.

(czytaj więcej)
0

Komary motywowały do szybkiego marszu. Wędrówka w otoczeniu jezior

W dzisiejszej wędrówce uczestniczyło #16 osób. Przejście wokoło jeziora Witosławskiego i Rościmińskiego nie przysparzało by większych problemów, gdyby nie ogromne ilości komarów, które tylko nas motywowały do szybkiego tempa marszu.

(czytaj więcej)
0

Wstęp na wystawę bezpłatny. Pałac Krasińskich dostępny dla odwiedzających

Rękopisy Cypriana Kamila Norwida, kronik Galla Anonima czy oryginał #utworu „Mury” Jacka Kaczmarskiego – to tylko niektóre ze zbiorów Biblioteki Narodowej, które od 21 maja można obejrzeć w zmodernizowanym i otwartym dla zwiedzających Pałacu Krasińskich w Warszawie.

(czytaj więcej)