Dziś mamy 1 czerwca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

25 marca 2023

Wyjątkowi goście odwiedzili seniorów. Paweł Wegner zachwycił grą i śpiewem

fot. DDP Senior+ w Nakle

fot. DDP Senior+ w Nakle

W czwartek, 23 marca w naszym Domu gościliśmy wyjątkowych gości - uczestników #Warsztatów Terapii Zajęciowej z Mroczy wraz z terapeutami i Panią kierownik Zofią Woźniak.

Goście zaprezentowali przedstawienie teatralne pt. "O kobietach z przymrużeniem oka". Nie zabrakło również pięknej recytacji wierszy uczestników. "Perełką na torcie" okazał się przepiękny występ Pana Pawła Wegner, który grą na keyboardzie oraz śpiewem zachwycił obecnych Seniorów. Na zakończenie wizyty mieliśmy okazję podziwiać piękne wytwory prac naszych gości. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za odwiedziny i piękne występy

Materiał: Renata Stachowska / Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

Niecodzienny gość w szubińskim komisariacie. Dźwięki spod sufitu

Pod sufitem piwnicy komisariatu w Szubinie, utknął wróbel. Na świergot uwięzionego ptaka zwrócił #uwagę dzielnicowy, który pomógł wydostać się zwierzęciu z potrzasku i wypuścił na wolność.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)