Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

27 listopada 2023

Wyczuwalny zapach gazu. Na miejsce udała się straż pożarna

fot. archiwum

fot. archiwum

Wyczuwalny zapach gazu w powietrzu zaniepokoił #w poniedziałek mieszkańców jednego z domów w Ostrowie. Interweniowała straż pożarna.

W poniedziałek, 27 listopada przed godziną 17.00 straż została zaalarmowana o wyczuwalnym zapachu gazu. Woń mogła pochodzić ze zbiornika z gazem, który wykorzystywany był do ogrzewania domu. Na miejsce udały się trzy zastępy straży pożarnej. Na szczęście zagrożenie nie występowało. – Po przeprowadzeniu pomiarów nie stwierdzono żadnej nieszczelności. Mierniki nic nie wykazały – poinformował mł. bryg. Paweł Przybylski.

Ustalono, że zawór bezpieczeństwa mógł upuścić nieco gazu. Zalecono dokonanie przeglądu konserwacyjnego instalacji, aby mieć pewność, że działa ona prawidłowo.

Oceń artykuł: 9 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)