Dziś mamy 26 września 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

31 maja 2023

Wizyta w Raciborzu. Współpraca z zaprzyjaźnionym powiatem

Od wtorku 23 maja do czwartku 25 maja delegacja naszego powiatu gościła #w zaprzyjaźnionym powiecie raciborskim.

Powiat Raciborski ma zostać partnerem Powiatu Nakielskiego. Stosowne zapytanie starosta nakielski Tadeusz Sobol przekazał zaprzyjaźnionemu powiatowi w oficjalnym zaproszeniu do współpracy. Podpisanie porozumienia o współpracy nastąpi jesienią bieżącego roku.

Zanim to nastąpi przyjmiemy delegację powiatową z Raciborza, którą ugościmy na własnym terenie, tak jak oni ugościli naszych przedstawicieli. Byli nimi: wicestarosta nakielski Tomasz Miłowski, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Nakielskiego Jacek Osiński, dyrektorWydziału Rozwoju Agnieszka Heftowicz, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Marek Durałek, kierownik Pieczy Zastępczej PCPR Marzena Nowak-Olechnicka oraz Jacek Pasieka z Referatu Turystyki i Sportu.

Serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i znamienite ugoszczenie naszych reprezentantów. Z przyjemnością zapoznali się oni z m.in. budynkiem Starostwa Powiatowego oraz Zabytkową Stacją Kolejki. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia w naszym powiecie!

Materiał: Magdalena Stepka - Wydział Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 7

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Daleka wyprawa do Rumunii. Piękne góry i życzliwi ludzie

Latem bieżącego roku w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia, wyruszyliśmy# na daleką wyprawę do Rumunii - 1250 kilometrów od Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Konkurs na najlepszą pracę magisterską. Zgłoszenia do 15 października

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do 35. edycji konkursu# Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską z zakresu polskiej polityki zagranicznej. Prace należy przesyłać do MSZ do 15 października. Na zwycięzcę – zdobywcę nagrody I stopnia czeka nagroda w wysokości ok. 13 tys. złotych i staż w centrali MSZ lub w placówce zagranicznej.

(czytaj więcej)
0

O przyszłości onkologii w Polsce. Cztery spotkania edukacyjne

Polskie Towarzystwo Onkologiczne zaprasza #przedstawicieli organizacji pacjentów na cykl spotkań edukacyjnych

(czytaj więcej)
0

"Bohaterowie bez granic". Strażacy opowiadają o doświadczeniach w Grecji

W lipcu 2023 r. moduł GFFFV Poland w składzie #149 strażaków i 49 samochodów wziął udział w akcji gaszenia pożarów lasów w Grecji.

(czytaj więcej)