Dziś mamy 17 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

01 marca 2024

Uroczysta zmiana służby. Atmosfera pełna wzruszeń i podziękowań

fot. KP PSP w Nakle

fot. KP PSP w Nakle

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej #w Nakle nad Notecią odbyła się uroczysta zmiana służby, poświęcona odejściu Naczelnika Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczego, kpt. Mieszka Błasiaka, który podjął decyzję o podjęciu nowych wyzwań w służbie w Wojskowej Ochronie Przeciwpożarowej.

W atmosferze pełnej wzruszeń i podziękowań, licznie zgromadzeni funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni KP PSP Nakło nad Notecią, wzięli udział w tym doniosłym wydarzeniu. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią st. bryg. Sławomir Murawski, w imieniu całej społeczności strażackiej, wyraził serdeczne podziękowania dla kpt. Mieszka Błasiaka za jego oddanie i zaangażowanie w służbie, życząc mu jednocześnie wszelkiej pomyślności w dalszej drodze życiowej oraz sukcesów zawodowych.

Na nowego Naczelnika Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczego mianowany został mł. kpt. Maciej Poraj, a obowiązki zastępcy naczelnika wydziału zostały powierzone mł. kpt. Mateuszowi Czarneckiemu. Oby funkcjonariuszom życzymy owocnej pracy i sukcesów na nowej ścieżce zawodowej. Wszyscy zgromadzeni złożyli życzenia wytrwałości oraz pomyślności funkcjonariuszom na ich nowych stanowiskach, mając nadzieję na owocną współpracę i dalszy rozwój jednostki.

Materiał: st. kpt. Bartosz Walkowiak / oficer prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Nakle 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 50 15

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Zajęcia lotnicze. Sprzyjające warunki pogodowe

Od kilku dni sprzyjające warunki pogodowe umożliwiły przeprowadzenie #zajęć lotniczych w JRS Kowalewko.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)