Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

03 lipca 2023

Twórcy z Kcyni z kolejnym pomysłem. Powstaje film o Kampanii Wrześniowej

fot. zrzutka.pl

fot. zrzutka.pl

Kcyńscy twórcy filmu filmu "Mój Ostatni List" i "Hunger for freedom” - "Głód wolności" planują kolejną# produkcję. Tym razem przedstawiona zostanie historia Kampanii Wrześniowej.

Psychologiczny thriller trafić ma nie tylko do polskich widzów. - Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, firmy i instytucje, które chcą dołożyć swoją cegiełkę do realizacji tego przedsięwzięcia - apelują twórcy filmu.

Na stronie zrzutka.pl uruchomiona została zbiórka na pomoc w realizacji filmu o losach polskiego oddziału podczas Kampanii Wrześniowej. Produkcja ruszyć ma jeszcze w tym miesiącu. W filmie nie zabraknie ciekawych scen batalistycznych, a dotrzeć ma on nawet do widowni festiwalowej w Europie.

Link do zrzutki tutaj.

Oceń artykuł: 21 24

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Zadaj pytanie
40PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
79PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Audyt środowiskowy
3000PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Zaplanowane działania Straży Miejskiej w Nakle. Akcja "Bezpieczne wakacje"

Nad spędzaniem wolnego czasu w okresie letniego# wypoczynku przez dzieci i te mniejsze oraz również te nieco starsze po raz kolejny zadba w gminie Nakło nad Notecią Straż Miejska.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)