Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

05 marca 2023

Turniej brydżowy Klubu Żołnierzy Rezerwy. Pazderski i Popczyński najlepsi

fot. KP

fot. KP

Para Ludwik Pazderski i Krzysztof Popczyński zwyciężyła #w turnieju brydżowym w Nakle. Turniej z okazji „Dnia Kobiet” zorganizował Zarząd Klubu Żołnierzy Rezerwy, Ligi Obrony Kraju w Nakle.


Turniej rozegrany został w siedzibie Klubu w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 4 na Osiedlu Łokietka Nr 15 w Nakle w sobotę 4 marca. Imprezę otworzył prezes KŻR LOK w Nakle mł. chor. rez. Lechosław Draeger. Rywalizowano o Puchar Prezesa KŻR LOK.

W turnieju wzięło udział sześć par z powiatu nakielskiego. Grano na zapis maksymalny. Turniej sędziował Piotr Wołowski. W przerwie między turami można było posilić się kanapkami i ciastkami.

Zwyciężył duet z Nakła Ludwik Pazderski i Krzysztof Popczyński. Drugie miejsce zajęli Kazimierz Klebs i Janusz Paleczny. Trzecią lokatę uzyskał mikst Aleksandra Granowska i Mariusz Wróblewicz.

Trzy najlepsze pary zdobyły puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Kobiety, które zagrały w turnieju otrzymały od prezesa Draegera kwiaty. Wśród uczestników turnieju prezes wylosował nagrodę, którą uzyskał Jan Nowakowski. Warto podkreślić, iż w turnieju zadebiutowała nakielska juniorka Zuzanna Brzykcy.

Wyniki:
1. Pazderski Ludwik/Popczyński Krzysztof - 67.19%
2. Klebs Kazimierz/Paleczny Janusz - 64.29%
3. Granowska Aleksandra/Wróblewicz Mariusz - 51.47%

Oceń artykuł: 9 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Budowa hal
Fotoobraz na płótnie 50x70
121,00 zł PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Ćwiczenia strażaków w Szczecinie. Doskonały obiekt do nauki

W ramach zawartego porozumienia o współpracy #z Politechniką Szczecińską ratownicy OSP JRS wzięli udział w ćwiczeniach zorganizowanych w Akademickim Centrum Szkoleniowym MUSTC.

(czytaj więcej)
0

Edukacyjny piknik z okazji Dnia Ziemi. Wstęp bezpłatny

22 kwietnia 2024 r. po raz pięćdziesiąty czwarty obchodzimy# Dzień Ziemi. To święto ekologiczne, które w tym roku promowane jest hasłem: Planeta kontra plastik. W ramach obchodów Główny Inspektorat Ochrony Środowiska jest współorganizatorem edukacyjnego pikniku na terenie Państwowego Instytutu Geologicznego – PIB.

(czytaj więcej)