Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2022

Turniej Bałtyk Cup 2022. Obóz sportowy Dębu Potulice

fot. pow.

fot. pow.

Od 15 do 19 czerwca drużyny młodzieżowe Dębu Potulice przebywały na obozie sportowym w nadmorskim Rewalu.

Podczas obozu młodzi piłkarze wzięli udział w turnieju Bałtyk Cup 2022. Wszystkie drużyny naszego klubu spisały się bardzo dobrze. Drużyna żaków zajęła 3 w Pucharze Posejdona, drużyna orlików w Pucharze Posejdona zajęła 5 miejsce a drużyna młodzików w Pucharze Posejdona zajęła 2 miejsce. W sumie w turnieju Bałtyk Cup 2022 zaprezentowało się 66 drużyn z całej Polski. Podczas pobytu nad morzem pogoda dopisywała więc młodzi zawodnicy Dębu korzystali z plaży i morza a także z atrakcji, które zapewniał ośrodek, w którym byli zakwaterowani. Wyrazy podziękowania należą się wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że dzieci z naszego klubu kolejny raz mogły przeżyć tak fajną przygodę.

Dziękujemy za wsparcie sponsorom. Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich naszych rodziców, którzy wspierali nas podczas organizacji wyjazdu nad morze oraz bardzo głośno dopingowali naszych zawodników.

Wielkie dzięki dla Was wszystkich w imieniu dzieciaków i trenerów.

Materiał: Andrzej Pasternacki/red.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Czy pompy ciepła się psują? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę podczas instalacji

W związku z wysokimi cenami gazu i węgla, a także rosnącą świadomością# ekologiczną konsumentów, coraz więcej Polaków decyduje się na zainstalowanie pomp ciepła. Pomagają w tym dofinansowania, które mogą pokryć nawet 90 proc. kosztów montażu i sprzętu. Za instalację należy zapłacić od 40 do 60 tysięcy złotych – cena zależy m.in. od mocy urządzenia. Pompy ciepła uznawane są za dobre i niezawodne rozwiązanie. Jak często ulegają awarii? I na co zwrócić uwagę podczas instalacji?

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)