Dziś mamy 14 kwietnia 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

17 sierpnia 2023

II runda przed nami. Z kim zagrają drużyny z powiatu nakielskiego?

fot. archiwum

fot. archiwum

Przed piłkarzami kolejna runda zmagań w Okręgowym Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim. Z kim zmierzą się zespoły z powiatu nakielskiego?.

W pierwszy weekend sierpnia odbyła się I runda zmagań Okręgowego Pucharu Polski, w której udział wzięło pięć zespołów z powiatu nakielskiego. Awans do kolejnego etapu zmagań wywalczyły trzy z nich: Orzeł Kcynia, Szubinianka Szubin i Dąb Potulice. Z uwagi na grę w V lidze, zmagania od II rundy rozpoczyna Tarpan Mrocza, co oznacza, że jest czwartym przedstawicielem naszego regionu w tegorocznych pucharowych zmaganiach, który ma jeszcze szansę na zwycięstwo. W minionym tygodniu w Kujawsko – Pomorskim Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par II rundy.

Zespoły z powiatu nakielskiego zmierzą się z następującymi rywalami:
ADP Bydgoszcz – Orzeł Kcynia
Notecianka II Pakość – Szubinianka Szubin
MOKS Piaski Bydgoszcz – Tarpan Mrocza
Dąb Potulice – Zawisza II Bydgoszcz

Biorąc pod uwagę układ par, faworytem wydaje się jedynie mrotecki zespół, który zmierzy się z rywalem występującym w rozgrywkach B – klasy. Pozostałe zespoły czeka trudna przeprawa, ale dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć.

Oceń artykuł: 15 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Zadaj pytanie
20PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)