Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

26 września 2022

Tenisowe Pożegnanie lata. Kto zwyciężył turniej?

fot. Nakielskie Towarzystwo Tenisowe SOKÓŁ

fot. Nakielskie Towarzystwo Tenisowe SOKÓŁ

W sobotę 24 września na kortach nakielskiego Sokoła rozegrano turniej par deblowych w kategorii pań oraz panów.

Zwycięski duet kategorii pięknej to Aldona Bon oraz Aldona Benenowska, a najlepszymi deblistami okazali sie Dariusz Jarczyński w parze z Jackiem Janikowskim.

Całodniowa rywalizacja, choć pełna zaciętych i emocjonujących pojedynków, przebiegała w atmosferze pełnej dobrej zabawy, humoru i serdeczności, co w znaczącym stopniu tuszowało nieskrywany żal zawodników za odchodzącym latem.

To najprawdopodobniej już ostatni turniej tego sezonu, ale jeśli aura bedzie sprzyjać niewykluczone, że tenisiści wymyślą coś jeszcze aby skrócić czas oczekiwania na kolejną wiosnę i lato.

Materiał: Nakielskie Towarzystwo Tenisowe SOKÓŁ

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki ślubne
39,90PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
99PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)