Dziś mamy 23 czerwca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

17 sierpnia 2023

Stefan Grzegorek na turnieju tenisa. Nakielanin stanął na podium

fot. pow.

fot. pow.

Reprezentant Gmina Nakło nad Notecią Stefan Grzegorek# uczestniczył w XXXIX Mistrzostwach Polski TOP w Tenisie Ziemnym seniorów w kategorii 65+, które odbyły się w dniach 11-16. 08.2023 r. w Gdyni.

W grze pojedynczej Stefan Grzegorek tym razem w turnieju dotarł do półfinału, gdzie musiał uznać wyższość swojego przeciwnika Ignacego Urbańskiego przegrywając 3:6, 1:6 tym samym w końcowej klasyfikacji turnieju zajął 3. miejsce.

W grze podwójnej para Stefan Grzegorek/Marek Gutjar dotarli do finału gdzie przegrali z parą Waldemar Lemański/Ignacy Urbański 4:6, 4:6 w ostatecznej klasyfikacji zajmując 2. miejsce.

Po raz pierwszy Gmina Nakło nad Notecią w kategorii 50+ reprezentowała para mieszana Mariola Knioła/Stefan Grzegorek. Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Materiał: Weronika Marzyńska - Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Akcja "Bezpieczny Autokar". Inspektorzy kontrolują pojazdy

Akcja „Bezpieczny Autokar" prowadzona jest od #2003 roku przez Inspekcję Transportu Drogowego. W ramach inicjatywy inspektorzy kontrolują autokary, które przewożą dzieci i młodzież na wypoczynek.

(czytaj więcej)