Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

11 grudnia 2023

Świadkowie proszeni o kontakt z policją. Kto uszkodził zaparkowane auta?

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Świadków poniżej opisanych zdarzeń# prosimy o kontakt.

Świadków prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz - Fordon osobisty przy ulicy Wyzwolenia 122 lub telefoniczny pod numerami: (47) 751 58 15 lub całodobowo (47) 751 58 59  w sprawie zdarzenia, które miało miejsce:

* W dniu 01 listopada 2023 r. w godz. 12:20-13:30 w Boluminku, na parkingu przy ul. Kościelnej (przy cmentarzu), gdzie kierujący nieustalonym pojazdem uszkodził zaparkowany pojazd marki Hyundai, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Numer sprawy L.dz. IV E-4863/23;

Świadków prosimy o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz - Śródmieście osobisty przy ulicy Poniatowskiego 5 lub telefoniczny pod numerami: (47) 751 11 41 lub całodobowo pod numerem (47) 751 11 50  w sprawie zdarzenia, które miało miejsce:

* W dniach 30 października do 10 listopada 2023r. w Bydgoszczy, na parkingu miejskim przy ul. Jagiellońskiej przed Pałacem Młodzieży, gdzie kierujący nieustalonym pojazdem uszkodził zaparkowany pojazd marki BMW, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Numer sprawy L.dz. I Ew-10464/23.

Materiał: kom. Lidia Kowalska / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 10 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    Nakielanin, w dniu 12-12-2023 13:51:24 napisał:

    W zeszłym roku ktoś uszkodził samochody na Karnowskiej, Kochanowskiego i w Karnowie i policja guzik zrobiła. Poumarzała sprawy, a koleś, który to zrobił, bo widać go na nagraniu śmieje się wszystkim w twarz. Policja miała dostarczone nagrania, ale palcem nie kiwnęła. Takich mamy cudownych policjantów. Żal.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Konstrukcje stalowe
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)