Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Sukces na ogólnopolskim turnieju. Julia Kowalska wytańczyła I miejsce

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 12.11.2023 r w Bydgoszczy odbył się #Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego TEMPO Dance Festiwal.

Tego dnia nasz rejon reprezentowała Julia Kowalska, uczennica klasy 5 B, Szkoły Podstawowej w Paterku, która startowała w kategorii 8-11 F kombinacja 6 tańców tj. Walc Angielski, Walc Wiedeński, Quick Step, Samba, Cha-Cha, Jive. W dalszym ciągu walczy o dobre miejsca jako solistka. Pomimo wysokiego poziomu zawodów wygrała swoją kategorie zdobywając pierwsze miejsce, za które otrzymała przepiękny puchar oraz wielka dawkę motywacji do dalszych ciężkich treningów. Jej sukces jest również sukcesem jej trenerów tj. p. Klaudii Piasta i p. Ernesta Jaśkowiaka z klubu Dance Akademii z Bydgoszczy, który to posiada swój oddział również w Nakle nad Notecią, gdzie swoje pierwsze kroki stawiała właśnie Julka.

Materiał: Robert Kowalski.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)