Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2023

Senioralne spotkanie przy herbacie. Miło spędzony czas

fot. MM

fot. MM

8 grudnia z okazji Światowego Dnia Seniora zorganizowano wyjątkowe spotkanie#, na które zaproszenie otrzymali wszyscy seniorzy zamieszkujący ulice wchodzące w skład Samorządu Mieszkańców nr 8 w Nakle.

Przybyli seniorzy zostali powitani przez przewodniczącą SM nr 8 w Nakle Joannę Kotewę, która życzyła im dużo zdrowia i spełnienia marzeń z okazji obchodzonego w listopadzie Dnia Seniora, a także zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

W dalszej kolejności seniorzy wysłuchali poetyckiego występu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4, po którym dzielnicowa mł. asp. Ewa Kołodziej-Rotkiewicz omówiła niebezpieczeństwa, jakie w obecnych czasach czekają na seniorów, skupiając się na konkretnych próbach oszustw, jakich dopuszczają się złodzieje chcący wyłudzić pieniądze od starszych ludzi. Dodatkową atrakcja okazały się także krótkie warsztaty rękodzielnicze.

Senioralne spotkanie przy herbacie upłynęło w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze i stanowiło ono idealną okazję do zapoznania się z nowymi osobami.

Samorząd Mieszkańców nr 8 wchodzą tworzą mieszkańcy takich ulic jak: Bratkowa, Bohaterów, Brzozowa, Cedrowa, Dożynkowa, Fiołkowa, Fryderyka Chopina, Jana Karłowicza, Leśna, Mahoniowa, Modrzewiowa, Stanisława Moniuszki, Olszewska, Ignacego Paderewskiego, Piaskowa, Różana, Stokrotkowa, Stanisława Staszica, Karola Szymanowskiego, Świerkowa, Wzgórze Wodociągowe, Zielone Wzgórze oraz Storczykowa.

Oceń artykuł: 22 17

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Znajomy, w dniu 09-12-2023 22:07:28 napisał:

  Super dziewczyny ze szkoły czwórki

  odpowiedz

  • 0 (0)

  r-ek, w dniu 09-12-2023 23:21:56 napisał:

  Pogla nie było

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Lew, w dniu 11-12-2023 09:50:32 napisał:

  Samorząd nr 8, a goście z całego miasta .

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)