Dziś mamy 17 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

28 lutego 2024

Ruch Obywatelski "Sami o Sobie". Zbierano podpisy poparcia

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu dzisiejszym członkowie i sympatycy Ruchu Obywatelskiego #dla Nakła nad Notecią S o S zbierali podpisy poparcia na listach kandydatów zgłoszonych przez Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Niemczewskiego Sami o Sobie.

Komitet Wyborczy zgłosiliśmy w dniu 9 lutego następnie otrzymaliśmy potwierdzenie rejestracji naszego komitetu. Od tego czasu zbieramy podpisy dla kandydatów na radnych reprezentujących nasze ugrupowanie. W dniu dzisiejszym uzupełnialiśmy listy. Rejestracje radnych nastąpi do 4 marca. Kolejnym etapem będzie rejestracja kandydata na burmistrza , w naszym przypadku naszego lidera a przede wszystkim założyciela ruchu Sami o Sobie pana Piotra Niemczewskiego.

Materiał: Piotr Andrzejewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3591 2722

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Zajęcia lotnicze. Sprzyjające warunki pogodowe

Od kilku dni sprzyjające warunki pogodowe umożliwiły przeprowadzenie #zajęć lotniczych w JRS Kowalewko.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)