Dziś mamy 19 sierpnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

23 czerwca 2022

Rodzinny Turniej Tenisa. W zawodach udział wzięło 11 par

fot. pow.

fot. pow.

W dniu 18.06.2022 r. na kortach Nakielskiego Towarzystwa# Tenisowego "Sokół" w bardzo słonecznej pogodzie rozegrano Rodzinny Turniej Tenisa Par Deblowych.

W turnieju udział wzięło 11 par. Były to dzieci na codzień biorące udział w zajęciach pn. "Nauka i doskonalenie gry w tenisa ziemnego" oraganizowanej przez Nakielski Sport Sp. z o.o. wraz ze swoimi rodzicami lub krewnymi. Wyniki były następujące:

1. Zosia Brukwicka i Wojtek Bebło,

2. Janek Brukwicki i Przemysław Brukwicki,

3. Anna Wielebska i Mariusz Wielebski.

Obok wymienionych pierwszych trzech par w Turnieju udział wzieli: Marcin i Wojtek Bebło, Dominik i Piotr Gorniak, Kamila i Mikołaj Grochowscy, Oliwia i Magdalena Rusin, Lena i Sławek Koszny, Michał i Anna Wilczek, Bianka i Mateusz Stachowscy, Vadim i Dymitr Żylińscy.

Turniej zorganizował i przeprowadził Piotr Podgórski - instruktor tenisa ziemnego.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne edycje turnieju.

Materiał: Weronika Marzyńska / Nakielski Sport

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odśwież pokój na nowy rok szkolny! Szybka metamorfoza

Zbliżający się nowy rok szkolny to zwykle emocjonujący czas dla dzieci i rodziców.# Ekscytacja dziecka na myśl o powrocie do szkoły, miesza się z żalem za kończącymi się wakacjami. Pojawia się tęsknota za szkolnymi kolegami, a wrodzona, dziecięca ciekawość, przekłada się na motywację do nauki i zabawy. Dla rodziców z kolei to moment, w którym chcą jak najlepiej przygotować dziecko do tego, by czerpało z chodzenia do szkoły maksimum satysfakcji. Istotne są tutaj nie tylko kupno zeszytów czy książek, ale również zaaranżowanie wnętrza pokoju dziecięcego tak, by zachęcało do efektywnej nauki, jak i pozwalało na odpoczynek.

(czytaj więcej)
0

Nowa publikacja o Kcyni . O argentyńskim Rozpętku i nie tylko

– Uwielbiam ten moment, gdy po wielu miesiącach pracy nad projektem# uzyskuje on swój ostateczny kształt i jest to suma wysiłków wielu osób. Kształt piękniejszy niż wszystko, co o nim myślałam wcześniej – tak o wydaniu książki pt. „Ciekawostki o Kcyni i okolicy. Ku nauce i rozrywce czytających skrzętnie zebrane” pisze Justyna Makarewicz, autorka publikacji.

(czytaj więcej)
0

Czy pompy ciepła się psują? Na te rzeczy warto zwrócić uwagę podczas instalacji

W związku z wysokimi cenami gazu i węgla, a także rosnącą świadomością# ekologiczną konsumentów, coraz więcej Polaków decyduje się na zainstalowanie pomp ciepła. Pomagają w tym dofinansowania, które mogą pokryć nawet 90 proc. kosztów montażu i sprzętu. Za instalację należy zapłacić od 40 do 60 tysięcy złotych – cena zależy m.in. od mocy urządzenia. Pompy ciepła uznawane są za dobre i niezawodne rozwiązanie. Jak często ulegają awarii? I na co zwrócić uwagę podczas instalacji?

(czytaj więcej)
0

Prawie 48,5 mln zł. Tyle mieszkańcy regionu przekazali dla organizacji

W 2022 roku mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego #po raz kolejny pokazali, że chętnie wspierają bliskie im cele przekazując w swoich rozliczeniach PIT prawie 48,5 mln zł dla organizacji pożytku publicznego. To rekordowa kwota wyższa o ponad 6 mln zł w porównaniu z ubiegłym rokiem. Kwoty te rosną z roku na rok.

(czytaj więcej)