Dziś mamy 27 lutego 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2023

Prace licealistek nagrodzone. Uczennice Krzywoustego laureatkami konkursu

fot. powierzone

fot. powierzone

Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego# im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią, Oliwia Kaniewska i Anna Koniec, zostały laureatkami Konkursu „Dzień po dniu. Powstanie Wielkopolskie na Pałukach i Krajnie”.

Uroczysta gala odbyła się 3 grudnia w Muzeum Ziemi Szubińskiej, które było organizatorem konkursu. W kategorii szkół ponadpodstawowych I miejsce zajęła Oliwia Kaniewska z klasy II hum, a II miejsce Anna Koniec z klasy I bch B, których opiekunem była pani Violetta Hejza.

Uczennice przygotowały prace plastyczne nawiązujące do wydarzeń z Powstania Wielkopolskiego w naszym regionie. Podsumowaniu konkursu towarzyszyła wystawa nagrodzonych prac w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Utalentowanym uczennicom należą się gratulacje.

Materiał: Violetta Hejza / I LO w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)