Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

28 stycznia 2023

Pożar garażu. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji

fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Nakle

fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Nakle

W sobotę, 28 stycznia przy ulicy Paderewskiego w Nakle doszło do pożaru w garażu budynku mieszkalnego.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle o godz. 17.31. Na miejsce zdarzenia przybyły cztery pojazdy z PSP Nakło i OSP Nakło. Podano jeden prąd wody i zastosowano wentylację nadciśnieniową. Mieszkańcy zdążyli ewakuować się z budynku, jeszcze przed przybyciem służb. - Żaden z mieszkańców nie wymagał pomocy medycznej. Z uwagi na duże zadymienie strażacy musieli pracować przy użyciu specjalistycznego sprzętu do ochrony dróg oddechowych - poinformował mł.bryg. Paweł Przybylski, dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle. - Przypuszczalną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej - dodał.

Oceń artykuł: 28 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • -13 (45)

  yuhkliyf, w dniu 28-01-2023 20:47:21 napisał:

  Znowu nadmiar sił i środków pojechały 4 zastępy a rozwinęli tylko jeden wąż brawo za organizacje

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -10 (26)

  gruby, w dniu 28-01-2023 22:34:14 napisał:

  Zdjęcia zaraz tu wyweszymy wszystko

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 21 (33)

  Nakielanin , w dniu 29-01-2023 10:48:24 napisał:

  Do: yuhkliyf. Ale ty jesteś debil, chyba lepiej wysłać większą ilość zastępów i mieć zapas środka gaśniczego niż żeby miało go zabraknąć i pożar miał by się przenieść na resztę budynku, no nie ?

  odpowiedz

  • 2 (2)

  adi, w dniu 29-01-2023 11:56:25 napisał:

  duzo pozarow w tym roku

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Budowa magazynów
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Fotobraz 30x40
52,00PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)