Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2023

Pożar domu jednorodzinnego. Na miejscu pięć zastępów straży pożarnej

fot. MM

fot. MM

W czwartek, 7 grudnia około godz. 20.30 doszło do pożaru #domu jednorodzinnego na osiedlu Wodociągowe Wzgórze w Nakle. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejsce udało się pięć zastępów straży pożarnej: trzy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nakle oraz OSP Nakło i OSP Cukrownia Nakło. Niezbędna okazała się także pomoc Pogotowia Energetycznego.

Pożar był ukryty, żeby go zlokalizować strażacy musieli wykonać otwór w dachu budynku. Akcja gaśnicza została zakończona przed godziną 23.00. Częściowemu spaleniu uległ stropodach budynku. Straty wynoszą około 20 tysięcy złotych.

- Spaleniu uległo wyposażenie jednego z mieszkań w budynku. Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia ustalają nakielscy policjanci - poinformowała asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.

Oceń artykuł: 53 22

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • -16 (46)

  Osp, w dniu 07-12-2023 22:44:14 napisał:

  Osp nakło kiedy się ogarniecie i przestaniecie udawać najlepszych?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (3)
  • -1 (3)

  Glab, w dniu 08-12-2023 11:13:42 napisał:

  Pitollo z Sadek najlepszy Strazak Sam

  odpowiedz

  • 4 (10)

  STRAŻAK , w dniu 08-12-2023 18:09:33 napisał:

  Do Osp o co tobie chodzi że osp nakło ma przestać udawać najlepszych jak coś Ci się nie podoba to proponuję do nich się zapisać i brać udział w kilkadziesiąt razy dziennie w działaniach gdyby nie osp nakło to byśmy mogli splonąc i zginąć pozdrawiam serdecznie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Budowa hal
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)