Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

20 października 2023

Potrzebna pomoc dla mieszkańca Potulic. W pożarze stracił dorobek życia

fot. zrzutka.pl

fot. zrzutka.pl

Uruchomiono zbiórkę dla mieszkańca Potulic, któremu w minioną środę #spłonął warsztat samochodowy. Mężczyzna stracił dorobek życia. Ma na utrzymaniu rodzinę.

Przypomnijmy. W środę, 18 października w jednych z warsztatów samochodowych wybuchł pożar. Pisaliśmy o tym tutaj. W trakcie naprawy usterki w samochodzie marki ford doszło do zapłonu pojazdu. Spaliło się auto i wyposażenie warsztatu m.in narzędzia, materiały i części samochodowe. Pożar strawił wszystko. Nie zostało praktycznie nic. W zbiórkę środków dla właściciela warsztatu zaangażował się jego przyjaciel. Na stronie zrzutka.pl uruchomiona została specjalna zbiórka.

- Piotrek jest mniej więcej cały. Ma mocno poparzone ręce, ale żyje, to najważniejsze. Chciałbym Was prosić o pomoc, jakąkolwiek. Sprzęt warsztatowy, może jakieś finanse tu zostawicie... Może macie coś, co moglibyście oddać, może coś kupić? Odezwijcie się, ja to przekażę Piotrkowi. Bardzo, bardzo Was proszę. Jeśli możecie zasponsorować cokolwiek... Może zestaw kluczy, jakieś narzędzia, przewody do kompresora... Cokolwiek, co pozwoli mu wrócić po wyleczeniu rąk do pracy - pomóżcie. Piotrek ma rodzinę. Naprawdę ciężko im teraz będzie. - apeluje pan Romuald.

Poniżej link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/3t3kk2?fbclid=IwAR0gAt_Iao62BuFUzWd_1_8G8E4-Y3TLlV0s53bBo9CZuegREY64OIl1F8o#

Oceń artykuł: 163 34

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Budowa hal
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)