Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2023

"Po bezdrożach". Zaproszenie do wspólnej wędrówki wzdłuż Noteci

fot. powierzone

fot. powierzone

Zapraszam na wędrówkę z cyklu #"Po bezdrożach", która to odbędzie się w niedzielę tj. 3.12.2023 r. o godzinie 8.00. Ruszamy z miejscowości Chobielin Dwór (przy młynie).

Przejdziemy odcinek wzdłuż Noteci do miejscowości Tur, następnie wrócimy drugim brzegiem rzeki. Po wcześniejszym zgłoszeniu istnieje możliwość dojazdu z Nakła nad Notecią na miejsce zbiórki. Przewidywana długość marszu to 14-15km. W razie pytań proszę o kontakt: 508-848-244.

Materiał:  Maciej Boinski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 12 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)