Dziś mamy 24 lutego 2024, sobota, imieniny obchodzą:

29 września 2022

Piłkarze nie zwalniają tempa. Kolejny turniej za nimi

fot. Skra Paterek

fot. Skra Paterek

Za nami kolejny udany weekend w ramach rozgrywek "Od Pasji Do Futbolu".

Zawodnicy z klubu Skra Paterek z roczników 2012/2013 (grupa podzielona na dwa zespoły Orlik Młodszy i Orlik Starszy) nie zwalniają tempa i grają turniej, za turniejem!

W niedziele Orlicy Młodsi udali się na turniej do Bydgoszczy, w którym mieli przyjemność zagrania z zespołami Chemika Bydgoszcz, Gwiazdy Bydgoszcz, Dębu Potulice, GLKS Osielsko oraz Victoria Koronowo - ponad 100 minut bezcennego doświadczenia.

Natomiast orlik starszy rozegrał swój turniej wczoraj! Mimo deszczu i „angielskiej pogody” chłopakom towarzyszyły uśmiechy na twarzach oraz wielka chęć do gry w piłkę, która pozwoliła zdobyć piękne bramki! A łatwo nie było, bo nasi koledzy z drużyn przeciwnych (Sparta Janowiec Wielkopolski, Bzyki Żnin oraz Jeziorak Żnin) również rozgrywali świetne zawody!

Na koniec nasi najmłodsi zawodnicy - oni mieli przyjemność gry w sobotę. Postępy w grze widać ogromne, z czego jesteśmy dumni i z czego się bardzo cieszymy.
Już w kolejny weekend następne turnieje, na których nasze drużyny dadzą z siebie wszystko!

Materiał: Piotr Białka / Skra Paterek

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 9 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)