Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

26 września 2022

Młodzicy na turnieju w Jastarni. Zagrał nowy zespół z klas sportowych

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

W dniach 23-25 września 2022 roku chłopcy z klas sportowych #ZSP3 w Nakle, tworzący powstający w tym roku nowy zespół młodzików COL-MAR NTS Trójka Nakło, wzięli udział w Memoriale Szymka – turnieju organizowanym przez UKS w Jastarni.

W trakcie turnieju rywalizowaliśmy z dwoma zespołami tamtejszego UKS-u, dwoma zespołami KaEmKi Starogard Gdański i jednym zespołem reprezentującym Błyskawicę Szczecin. Zaliczyliśmy sporą dawkę grania w niespotykanej formule. Wszystkie mecze turnieju to dwa sety bez względu na wynik, wszyscy uczestnicy są zwycięzcami i na dodatek nikt nie zapisuje wyników spotkań.

COL-MAR NTS wystąpił w składzie: Jakub Kubiński, Nikodem Łęga, Karol Leppert, Cezary Leppert, Kacper Pogoda, Dominik Pogoda, Mikołaj Markuszewski, Filip Pewniak, Nikodem Stupieńko, Filip Majchrzak, Michał Arach, Michał Winiarski, Jan Kauc, Nicolas Wardziński. Trenerzy: Artur Sierzchuła, Michał Nowak.

Materiał: NTS Trójka Nakło

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    kibic, w dniu 27-09-2022 17:21:03 napisał:

    A gdzie klasy sportowe dla dziewcząt? Przecież najwyżej notowną drużyną w naszym województwie są zawodniczki Pałacu?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zadaj pytanie
20PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Budowa hal
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)