Dziś mamy 21 czerwca 2024, piątek, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2023

Mikołajkowe zawody piłki nożnej. Rywalizacja klas czwartych i piątych

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

W czwartek, 7 grudnia w ZSP #nr 4 w Nakle nad Notecią odbyły się Mikołajkowe zawody piłki nożnej dla klas 4-5.

Jednym z organizatorów był radny Rady Miejskiej Jan Grabarski, któremu mieliśmy okazję pomóc w temacie okolicznościowych medali. Cieszymy się, że choć w drobnym stopniu mogliśmy stać się częścią tych piłkarskich zmagań.

Brawa za pomysł! Gratulujemy wszystkim uczestnikom i pozostałym pomocnikom, bez których to wydarzenie by się nie odbyło.

Materiał: Maciej Łuczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 9 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zaplanowane działania Straży Miejskiej w Nakle. Akcja "Bezpieczne wakacje"

Nad spędzaniem wolnego czasu w okresie letniego# wypoczynku przez dzieci i te mniejsze oraz również te nieco starsze po raz kolejny zadba w gminie Nakło nad Notecią Straż Miejska.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)
0

Zbliża się czas odpoczynku. Nie zapominaj o bezpieczeństwie na drogach

Już w najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego, początek pierwszego wakacyjnego weekendu #i pierwszych wakacyjnych wyjazdów. W podróży najważniejszy jest nie tylko komfort i tempo przemieszczania się, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników dróg. Przypominamy o najważniejszych zasadach i dobrych praktykach. Ponadto wskażemy, gdzie kierowcy pojadą nowymi odcinkami dróg, z których podczas zeszłorocznych wakacji nie mogli jeszcze skorzystać.

(czytaj więcej)