Dziś mamy 24 lutego 2024, sobota, imieniny obchodzą:

02 lutego 2023

Literackie zagadki i dyskusja o bohaterach. Przedszkolaki w bibliotece

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątek, 27 stycznia bibliotekę w Ślesinie odwiedziły dwie grupy przedszkolne: „Biedronki” i „Słoneczka”. #Dla „Biedronek” była to pierwsza wizyta w bibliotece, dlatego „Słoneczka” z zaangażowaniem opowiadały młodszym, koleżankom i kolegom jak właściwie postępować z książkami.

Dzieci zapoznały się też z literaturą, która jest dedykowana dla ich wieku i dowiedziały się co należy zrobić, aby zostać czytelnikiem. Nie zabrakło oczywiście literackich zagadek i dyskusji o ulubionych bohaterach z bajek. Spotkanie zakończyło się zaproszeniem przedszkolaków do wzięcia udziału w programie „Mała Książka, Wielki Człowiek”.

Materiał: Justyna Widawska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)