Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2023

Konkurs "Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś". Nagrodzono 50 osób

fot. KRUS

fot. KRUS

IV Ogólnopolski Konkurs Testowy z Zakresu #Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym „Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś” zakończony!

Zakończyła się czwarta edycja Ogólnopolskiego Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym „Bezpieczny Rolnik, Bezpieczna Wieś”.

Konkurs odbywał się online, z wykorzystaniem platformy Moodle, a zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu znajdującego się pod linkiem bezpieczenstwo.krus.gov.pl. Pytania testowe dotyczyły tematyki kampanii prewencyjnych realizowanych przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Test rozwiązało 1 496 osób. Zgodnie z Regulaminem, nagrodzono 50 laureatów, którzy zdobyli największą liczbę punktów w najkrótszym czasie, a ich zgłoszenia spełniały wymogi formalne. Zwycięzcy otrzymają za pośrednictwem jednostek terenowych KRUS nagrody rzeczowe w postaci myjek wysokociśnieniowych.

Dziękujemy wszystkim Państwu za podjęcie konkursowego wyzwania.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy, by otrzymane przez Państwa nagrody były przydatne podczas codziennej pracy w gospodarstwie rolnym.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu i innych działaniach prewencyjnych KRUS.

Wyniki IV Ogólnopolskiego Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym 2023

Źródło: KRUS

Oceń artykuł: 10 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Konstrukcje stalowe
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Budowa hal
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)