Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

23 maja 2024

"Komunikacja logopedy z rodzicem". Spotkanie w sali terapeutycznej

fot. archiwum

fot. archiwum

Zapraszamy logopedów z terenu powiatu nakielskiego #na kolejne spotkanie organizowane w ramach sieci współpracy i samokształcenia.

Spotkanie odbędzie się 4 czerwca 2024r. w godz.: 9.00 – 11.00 w sali terapeutycznej Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nakle nad Notecią, ul. Dąbrowskiego 46.

Temat spotkania: „Komunikacja logopedy z rodzicem”.

Materiał: Katarzyna Dombrowska i Magdalena Szczepańska / logopedzi PPPP w Nakle nad Notecią z Filią w Szubinie

Autorki nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)