Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

25 maja 2024
Wiadomości z regionu

Kierowca wypadł przez tylną szybę. Dachowanie na drodze wojewódzkiej

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

W piątek 24 maja br., około godziny 18 na Stanowisko Kierowania Komendy# Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 189 w miejscowości Sypniewo.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Krajeńskim oraz dwa z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sypniewie. Na miejscu okazało się, że samochód osobowy marki Opel z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 189 na pobocze drogi, zahaczył o przydrożne drzewo i dachował zatrzymując się na drodze wojewódzkiej. Kierujący pojazdem, który podróżował sam może mówić o sporym szczęściu, ponieważ wskutek zdarzenia wypadł przez tylną szybę samochodu – nie odnosząc przy tym poważniejszych obrażeń. Jednak został on przetransportowany przez przybyły na miejsce ZRM do szpitala. Na czas akcji droga wojewódzka nr. 189 była zablokowana.

SiS: JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault), JRG Sępólno Krajeńskie (GBARt Mercedes), OSP Sypniewo (GBA Man), OSP Sypniewo (GCBA Jelcz), Pogotowie Ratunkowe, Policja.

Materiał: Wiecbork112.pl

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Kadłubek , w dniu 25-05-2024 09:52:33 napisał:

  Chłop chyba jechał na leżąco że go tyłem wyrąbało

  odpowiedz

  • -1 (1)

  do kdłubek, w dniu 25-05-2024 14:48:25 napisał:

  @kadłubek ten twój wpis to naprawdę był bez sensu i nie potrzebny , i co pokazałeś swoją głupotę?

  odpowiedz

  • -1 (1)

  do do kdłubek, w dniu 25-05-2024 20:24:22 napisał:

  Ten co do niego pisałeś to kadłubek a nie kdłubek, a niepotrzebny piszemy łącznie:)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie z HACCP
80PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Ramki ślubne
39,90 zł PLN
Rejestracja BDO
500PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)