Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

03 grudnia 2023

Jubileusz 25-lecia Towarzystwa. Wśród odznaczonych dyrektor muzeum

fot. Muzeum Ziemi Krajeńskiej

fot. Muzeum Ziemi Krajeńskiej

29 listopada dyrektor muzeum #Tomasz Pasieka wziął udział w konferencji naukowej "Powstanie Wielkopolskie na Kujawach".

Konferencja odbyła się z okazji jubileuszu 25-lecia Oddziału Kujawsko-Pomorskiego Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919 w Bydgoszczy. Historia i pamięć. Poza zaplanowanymi wystąpieniami, wręczono medale i odznaczenia zasłużonym działaczom Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918-1919. Wśród odznaczonych osób znalazł się również dyrektor. Serdecznie gratulujemy.

Materiał: Tomasz Pasieka / Muzeum Ziemi Krajeńskiej

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 10

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)