Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

24 listopada 2023

Emocjonujące zawody pływackie. Święto Niepodległości ze SWIM CLUB Nakło

fot. MM

fot. MM

W dniu upamiętniającym doniosłe – Święto Niepodległości - społeczność SWIM CLUB NAKŁO #zjednoczyła się w emocjonujących zawodach pływackich, które oddały hołd duchowi niepodległej ojczyzny.

Zorganizowane na basenie Naquarius w Nakle nad Notecią, zawody, zgromadziły entuzjastów pływania oraz ich rodziny.

Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych i w wybranych przez siebie stylach. Każdy znalazł coś czym mógł pochwalić się przed publicznością. Najmłodsi adepci posiłkowali się przyborem a „weterani” pokazywali swoje umiejętności płynąc grzbietem, stylem dowolnym, klasykiem czy stylem motylkowym. Każdy styl wymaga posiadania umiejętności i techniki, które nabył w szkółce SWIM CLUB, a które powodują, że pływanie staje się sztuką. To nowe wyzwania, sprawdzające zarówno szybkość jak i technikę pływacką. Niejeden zawodnik pobił swój rekord.

Liczna widownia skupiona na każdym ruchu, nie szczędziła braw dla tych, którzy pokazywali nie tylko szybkość, ale także precyzję i technikę.

Podczas ceremonii wręczenia nagród nie zabrakło wzruszeń i dumy. Wszyscy młodzi pływacy otrzymali dyplomy, medale i puchary a ubrani zostali w niebieskie koszulki.

Warto pamiętać, że zawody pływackie to nie tylko rywalizacja, ale także integracja. Rodzina, przyjaciele i członkowie z różnych grup wiekowych, kibicowali zawodnikom, tworząc klimat świętowania.

Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości stanowią doskonały sposób na połączenie sportu, patriotyzmu i integracji społecznej. To nie dotyczy tylko przekazów związanych z rywalizacją, ale także podkreśla wartość jednostki i wolności, które są podstawą naszej niepodległej ojczyzny.

Zawody organizowane przez SWIM CLUB NAKŁO zostały dofinansowane z projektu w ramach Programu Mikro Granty, którego Operatorem Krajowym jest Fundacja Orły Sportu, finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, którego dysponentem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Materiał: Ksenia Jopek / SWIM CLUB NAKŁO

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Szkolenie z HACCP
59PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)