Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

24 maja 2024

Dyżury telefoniczne ZUS. Eksperci odpowiedzą na pytania

fot. powierzone

fot. powierzone

Ostatnie majowe dyżury# telefoniczne.

- Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do udziału w dyżurach telefonicznych, które odbędą się w dniach 27-29 maja. Tematy dyżurów dotyczyć będą świadczenia wspierającego, renty socjalnej, 500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji, rodzicielskiego świadczenia uzupełniającego zwanego matczyną emeryturą. Będzie można zapytać także o świadczenia dla nauczycieli oraz przeliczanie emerytur i rent – informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa kujawsko-pomorskiego.

27 maja w godz. 9-11.00 pod nr tel. 52 341 87 27 eksperci będą udzielać informacji w zakresie świadczenia wspierającego, renty socjalnej oraz 500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji. O świadczenie wspierające będzie można także zapytać ekspertów 29 maja, dzwoniąc w godz. 9-11.00 pod nr tel. 52 386 68 67.

28 maja w godz. 9-11.00 pod nr tel. 52 341 87 04 będzie można dowiedzieć się, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać matczyną emeryturę.

Na pytania o  wcześniejsze świadczenia dla nauczycieli, rekompensatę za pracę w szczególnych warunkach lub w szczególnym charakterze, zasady przeliczania świadczeń emerytalno-rentowych, kto i kiedy może skorzystać z nowych tablic trwania życia będzie można zapytać ekspertów 29 maja w godz. 10-12.00 pod nr tel. 54 230 72 57.

Materiał: Krystyna Michałek / regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Audyt środowiskowy
3000PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
189PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Budowa hal
0

Wspólne ćwiczenia przeciwkryzysowe. Współdziałanie służb

16 czerwca 2024 r. 8 Kujawsko-Pomorska Brygada# Obrony Terytorialnej szkoliła się wspólnie z Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną. Celem ćwiczeń w miejscowości Wielgie było zgrywanie działań służb w ramach zarządzania kryzysowego na wypadek klęski żywiołowej. W działaniach uczestniczyli przedstawiciele samorządu lokalnego razem z Wójtem Gminy.

(czytaj więcej)
0

Dwudziesta szósta wędrówka. Na uczestników czekał pyszny posiłek

Dzisiejszą wędrówkę w większości maszerowaliśmy w korycie #Rokitki. 20 uczestników rozpoczęło wędrówkę a 19 ukończyło. Jedna osoba musiała się wycofać ze względu na rozklejenie się obuwia.

(czytaj więcej)
0

Grillowa patera, czyli obiad na grillu dla rodziny i przyjaciół. Sprawdź!

Macie zamiar zorganizować grillową ucztę? Takie #spotkania z obfitością dań i smaków są teraz bardzo popularne, zarówno w restauracjach, jak na prywat-nych imprezach. Dzielcie się jedzeniem, kosztujcie, a przed wszystkim dobrze się bawcie!

(czytaj więcej)