Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

23 listopada 2023

Cenna lekcja dla uczniów. Zajęcia dla licealistów na strzelnicy

fot. powierzone

fot. powierzone

Kolejna klasa pierwsza I Liceum #Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego wybrała się na strzelnicę do Szubina.

Klasa I humanistyczna w ramach przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa wzięła udział w zajęciach zorganizowanych na strzelnicy w Zespole Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie. Wcześniej uczestniczyli również w tych zajęciach uczniowie z klasy I matematyczno-informatycznej oraz I angielsko-geograficznej. Wszyscy ci uczniowie zostali zapoznani z zasadami obowiązującymi na strzelnicy, poznali postawę strzelecką i mieli okazję postrzelać pod okiem instruktora.

Dziękujemy Dyrekcji ZS w Szubinie za udostępnienie strzelnicy, a panu Piotrowi Jamrógowi za zaangażowanie i cenną lekcję dla naszych uczniów.

Materiał: opiekun – Magdalena Dec / I LO w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)