Dziś mamy 24 czerwca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

21 maja 2024

Budynek szkoły zostanie wyposażony w windę. Podpisano umowę

fot. archiwum

fot. archiwum

Już wkrótce w Szkole Podstawowej #nr 2 w Nakle zamontowana zostanie winda. Budynek zostanie przystosowany dla osób ze szczególnymi potrzebami.

Zamontownaiem dźwigu windowego i wybudowaniem stalowej konstrukcji zajmie się wyłoniona w przetargu firma GRINGO sp. z o.o. z Wągrowca.

Inwestycję wyceniono na ponad 450 tys. zł. Ma zostać ona objęta gwarancją (dwa lata na windę i szęść lat na roboty budowlane).

W miniony poniedziałek w nakielskim urzędzie podpisana została stosowna umowa. Termin na wykonanie zadania wynosi pięć miesięcy.

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Marcin, w dniu 22-05-2024 05:30:17 napisał:

  Nakło się wyludnia, a tu windę montują.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -1 (1)

  Krajan , w dniu 22-05-2024 14:18:28 napisał:

  A kiedy w najbardziej usportowionej szkole piłki ręczne przywrócą bramk?Radni i rządzący nie zają historii sukcesów dziewcząt , piłkarek ręcznych dwójki, wstyd,dyrektor także!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zadaj pytanie
40PLN
Praca na wysokości
60PLN
Ewidencja odpadów BDO (pakiet mini)
2400 zł / rokPLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Konstrukcje stalowe
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
0

Zakażenia pokarmowe w sezonie wakacyjnym. Jak się chronić?

W miesiącach letnich wzrasta liczba zakażeń #i zatruć pokarmowych. Wiąże się to z łatwiejszym psuciem żywności w gorące dni, jak też funkcjonowaniem sezonowych punktów „małej gastronomii”. Nadzór nad nimi to jedno z podstawowych zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

(czytaj więcej)
0

Blisko 1000 wypadków z udziałem motocykli. "Dajcie się zauważyć"

Sprzyjająca aura sprawia, że od początku roku na drogach# jest wyraźnie więcej niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności motocyklistów. W tym czasie dochodzi, niestety, do większej liczby zdarzeń drogowych z udziałem jednośladów. Od początku roku zginęło już 102 użytkowników motocykli!

(czytaj więcej)
0

Pierwszy ważny egzamin Terytorialsa. Współpraca przede wszystkim

Ponad 90 uczestników 16-dniowego szkolenia# podstawowego i 8-dniowego szkolenia wyrównawczego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej pomyślnie ukończyło wieńczący je egzamin, tzw. pętlę taktyczną.

(czytaj więcej)
0

Nie bądź zombi! Narkotyki to bardzo ryzykowna gra (film)

Narkotyki to bardzo ryzykowna gra, w której jedyną #pewną jest to, że nie można wygrać. Przeciwnik, w tym przypadku środek odurzający, nie bierze jeńców. Obowiązującą zasadą jest to, że wraz z rozwojem uzależnienia pojawia się coraz większa tolerancja na narkotyk. Aby utrzymać pożądany efekt, osoba uzależniona zaczyna przyjmować coraz większe dawki – a te w którymś momencie stają się toksyczne i… game over – nie ma drugiego życia. Żeby zatrzymać tę rozgrywkę, polska Policja stworzyła spot skierowany do młodych ludzi, którzy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że każdy, kto zaczyna tę grę, już na starcie jest przegrany.

(czytaj więcej)