Dziś mamy 13 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

16 lutego 2024

Zwycięstwo na wyjeździe. Dąb zagrał w Gdyni

fot. archiwum

fot. archiwum

Po raz pierwszy w historii piłkarze Dębu Potulice# w przerwie zimowej wybrali się do Gdyni, aby wziąć udział w turnieju piłkarskim pn. Gdynia Cup w kategorii Open. Dwudniowa rywalizacja zakończyła się sukcesem w postaci zwycięstwa.

Dąb Potulice po raz kolejny w przerwie zimowej wziął udział w turnieju piłkarskim. Tym razem jednak wyjazd był dużo dalszy, bowiem podopieczni Krzysztofa Ksobiaka wybrali się do Gdyni. Udało się zatem połączyć rywalizację sportową ze wspólną integracją. Turniej pn. Gdynia Cup w kategorii Open przyciągnął do rywalizacji aż 15 zespołów, w tym kilka z wyższych szczebli niż B – klasa. Dwudniowe zmagania potoczyły się jednak po myśli piłkarzy Dębu, którzy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony na tle silnych rywali. Pierwszy dzień zmagań upłynął pod znakiem zmagań grupowych. Potulicki zespół znalazł się w grupie A, w której finalnie zajął drugą lokatę. Wyniki meczów w tej fazie prezentują się następująco:

Nerrazzurich – Dąb Potulice 4:4

Dąb Potulice – AC Mistrzovia 6:0

Dąb Potulice – Stal Grudziądz 5:0

FC R – Dąb Potulice 0:1

Drugi dzień turnieju przyniósł ostateczne rozstrzygnięcia. Dąb po bardzo dobrej pierwszej fazie zmagań znalazł się w grupie zespołów walczących o końcowe zwycięstwo. Bardzo dobra postawa podopiecznych Krzysztofa Ksobiaka sprawiła, że to oni sięgnęli po największy z pucharów. Duża w tym zasługa Szymona Cyganka, który został najlepszym bramkarzem turnieju.

Wyniki meczów Dębu w fazie pucharowej prezentują się następująco:

Dąb Potulice – RIO 0:0

Dąb Potulice – Nerrazzurich 2:1

Dąb Potulice – Team Tawęcino 2:1

Bad Boys – Dąb Potulice 1:2

Iskra Szemud – Dąb Potulice 2:0

Klasyfikacja końcowa turnieju Dąb Cup w kategorii Open:

Dąb Potulice

Iskra Szemud

RIO

Team Tawęcino

Bad Boys

Nerrazzurich

AC Mistrzovia

Olimpia 1952 Osowa Gdańsk

Gibon Wrzeszcz

AC Mistrzovia B

GAP Dąbrowa

FC Rumia

Balticon

Tomek i Przyjaciele

GKS Chylonia

Stal Grudziądz

Oceń artykuł: 19 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Zdjęcia do dokumentów
35,00 złPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytoriasów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)