Dziś mamy 25 maja 2022, środa, imieniny obchodzą:

24 stycznia 2022

Zawodnicy SF Junior Nakło w Łobżenicy. Podczas turnieju zajęli III miejsce

fot. SF Junior Nakło

fot. SF Junior Nakło

Nasza drużyna, czyli SF Junior Nakło, zagrała w# kategorii 2010/2011.

W naszym zespole przeważają młodsi zawodnicy, a dwóch z nich urodziło się w 2012 i 2013 roku. Kilku też dzisiaj zabrakło. Nasz występ to kolejne cenne doświadczenie. Po sennym początku rozkręcaliśmy i z minuty na minutę prezentowaliśmy się coraz lepiej. Wyszło nam kilka naprawdę ciekawych akcji. Była walka i emocje. Wróciliśmy zadowoleni do domów. W gronie dwóch wyróżnionych zawodników turnieju znalazł się Jonatan Lipski.

Skład:

Górny rząd od lewej - Trener Łukasz Bzdawka, Jonatan Lipski, Maksymilian Lewa, Antoni Zygmunt, Alex Bajerski, Kacper Pawlicki
Dolny rząd od lewej - Filip Warzybok, Oliwier Dębecki, Dominik Zawieja

Materiał: Łukasz Bzdawka - SF Junior Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Turystyka w Kujawsko-Pomorskim. Wzrosła liczba udzielonych noclegów

W województwie kujawsko-pomorskim w 2021 r. w stosunku do# roku poprzedniego zwiększyła się liczba udzielonych noclegów, liczba korzystających z bazy noclegowej oraz stopień wykorzystania miejsc noclegowych w turystycznych obiektach noclegowych.

(czytaj więcej)
0

Mija 180. rocznica urodzin Marii Konopnickiej. Przypominamy jej życiorys

23 maja przypada 180. rocznica urodzin sławnej poetki# – Marii Konopnickiej, która była również tłumaczką, publicystką oraz działaczką społeczną i narodową.

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)