Dziś mamy 26 listopada 2022, sobota, imieniny obchodzą:

29 września 2022

Zabawa w ogrodzie. Przedszkolaki powitały jesień

fot. powierzone

fot. powierzone

23 września na terenie ogrodu # Przedszkola Niepublicznego „Donald” odbył się piknik z udziałem „Jeżyków” i ich rodziców.

Zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu powitaliśmy Panią Jesień, która z koszem jesiennych darów ogłosiła swoje panowanie w przyrodzie. Dzieci zaskoczone wizytą wyjątkowego gościa szukały jesiennych skarbów ukrytych w ogrodzie oraz brały udział w jesiennych wykopkach ziemniaków. Spotkanie wypełnione tańcami, śpiewem piosenek i zabawami upłynęło w radosnej atmosferze.

Na pikniku nie mogło również zabraknąć wspólnego grillowania, a na stołach przygotowanej przez dzieci sałatki jarzynowej, której walory smakowe docenili przede wszystkim rodzice. W naszym przedszkolu na długo zapanowała złota polska jesień, która towarzyszyć będzie przedszkolakom podczas codziennych zabaw w ogrodzie.

materiał: I. Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Tendencja proinflacyjna. Prognozy ekspertów

Listopadowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej NBP przyniosło decyzję o utrzymaniu obecnego poziomu stóp procentowych# (stopa referencyjna – 6,75%). To drugi miesiąc z rzędu, w którym podjęto decyzję o wstrzymaniu cyklu podwyżek, pomimo wciąż rosnącej inflacji, która według wyliczeń GUS wyniosła 17,9% za październik r/r. Czy to koniec polityki zwolenników wyższych stóp procentowych w RPP? Analitycy londyńskiej firmy Unibet postanowili bliżej przyjrzeć się prognozom.

(czytaj więcej)