Dziś mamy 28 listopada 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

24 września 2023

Za nami nakielski EKO Festyn. Przygotowano wiele atrakcji

fot. MM

fot. MM

24 września na terenie przy krytej pływalni #Naquarius odbył się EKO Festyn. Na uczestników tego wydarzenia czekało wiele atrakcji.

Tematyczne stoiska z warsztatami, rozmaite gry i konkursy, dmuchańce oraz miasteczko rowerowe - to tylko ułamek tego, co czekało na mieszkańców Nakła i okolic. Organizatorzy wydarzenia zapewnili również mieszkańcom możliwość wymiany drobnych elektroodpadów lub baterii na rośliny. Uczestnicy imprezy uczyli się tego dnia poprzez zabawę, zapoznając się przy tym z rozmaitymi pojęciami w zakresie szeroko pojętej ekologii. O słodki poczęstunek dla uczestników imprezy zadbały panie z KGW Karnowo.

Organizatorami wydarzenia byli Urząd Miasta i Gminy w Nakle oraz Nakielski Ośrodek Kultury, natomiast partnerami imprezy zostali: Nakielski Sport, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, KPWiK w Nakle, Nadleśnictwo Szubin, Lasy Państwowe i Koło Pszczelarzy w Nakle.

Oceń artykuł: 10 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (6)

  Nakielanka, w dniu 24-09-2023 18:30:24 napisał:

  Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych krzyżówki , roślinki ,drzewka .Po kosztować było można ciastka i kawkę .

  odpowiedz

  • 5 (7)

  Krytyk Społeczny, w dniu 24-09-2023 18:47:04 napisał:

  Takich pro eco projektów jak ten powinno odbywać się co niemiara.Ma to znaczenie nie tylko dla średniego pokolenia,ale w szczególności tego najmłodszego bo w myśl powiedzenia-"Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał".....także nie będzie wiedział.

  odpowiedz

  • 3 (3)

  ? , w dniu 24-09-2023 19:25:06 napisał:

  A wody polskie ci zrobią dla noteci?oprócz konkursów

  odpowiedz

  • 3 (3)

  eco, w dniu 24-09-2023 20:55:11 napisał:

  eco plastic

  odpowiedz

  • 7 (9)

  no tak , w dniu 25-09-2023 08:39:06 napisał:

  BRAWO! jak zwykle o tym że się coś w Nakle odbywa dowiadujemy się dzień po imprezie wcześniej informacji brak żeby czasem za dużo ludzi nie przyszło po zdjęciach widać jaka frekfencja była...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokalendarze A3
35PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Apel o rozwagę. Policjanci rozdawali kamizelki i elementy odblaskowe

Wczoraj nakielscy policjanci przyłączyli się do obchodów# Światowego Dnia Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Mundurowi podczas prowadzonych kontroli apelowali do uczestników ruchu o rozsądek i rozwagę.

(czytaj więcej)
0

Nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Zadbaj o zdrowie

Dzisiaj chcemy poruszyć temat, który jest ważny# a równocześnie często zaniedbywany - zdrowie psychiczne. W dzisiejszym zabieganym i stresującym świecie, zapominamy o tym, że to nasza psychika jest fundamentem naszego dobrostanu. Możemy inwestować w karierę, osiągać sukcesy zawodowe i gromadzić bogactwo materialne, ale jeśli zaniedbamy zdrowie psychiczne, to wszystko traci na wartości.

(czytaj więcej)