Dziś mamy 8 grudnia 2022, czwartek, imieniny obchodzą:

17 lipca 2022

Za mało śmietników w mieście. Internauta poruszył temat czystości

fot. pixabay

fot. pixabay

Do naszej redakcji napisał mieszkaniec, który zwraca uwagę# na zbyt małą liczbę koszy na śmieci w Nakle. Poniżej publikujemy treść nadesłanego listu.

Jako młody mieszkaniec tego miasta chciałbym poruszyć temat czystości. W Nakle brakuje śmietników i nie pomagają śmietniki takie jakie można RZADKO spotkać teraz, otwarte i małe. Przydały by się takie nie co wyższe z zabudowaną górą i tylko małym otworem tak, aby ludzie nie mogli wrzucać śmieci z domu.

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 26 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 11 (13)

  Asia, w dniu 17-07-2022 11:56:05 napisał:

  Bardzo dobry pomysł !!!

  odpowiedz

  • -4 (6)

  Kultura , w dniu 17-07-2022 16:07:47 napisał:

  Śmieci zabiera się ze sobą.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  Bartek, w dniu 17-07-2022 18:15:50 napisał:

  To na fotografii to śmietnik, czy bunkier jednoosobowy - antyatom.

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Gnojokok, w dniu 17-07-2022 19:54:37 napisał:

  To jest przemyślana i celowa strategia władz miasta. Więcej odpadów to oczywiście większe koszty ich odbioru, utylizacji, przetwarzania.A jak powszechnie wszystkim wiadomo miejska kasa od lat na deficycie.Za chwilę przybędzie kolejny problem z którym przyjdzie nam mieszkańcom się zmierzyć-to ciemność na ulicach.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Xyz, w dniu 17-07-2022 20:00:47 napisał:

  A z czego oni wezmą kasę na podwyżki dla siebie ? Brak wywozu gabarytów, brak śmietników a później zdziwienie że ludzie wywalają rzeczy po lasach rowach..

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Icek, w dniu 18-07-2022 08:17:33 napisał:

  Brak śmietników i kultury. W Parku Sobieskiego każda boczna alejka pełna śmieci, przy TPSie przyszłość narodu dekoruje ziemię petami w takich ilościach, że więcej jest petów niż trawy, nad Notecią uzbierano kilkadziesiąt worków śmieci, w Parku koło Netto służby coś tam robią ale przy większym wietrze śmieci fruwają na wysokości drzew, że o okolicznych lasach nie wspomnę.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramka na 3 zdjęcia (1015)
39,90PLN 29,90PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Budowa magazynów
Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)