Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

08 grudnia 2023

Wyjątkowy prezent. Przekazanie nowego wózka inwalidzkiego

fot. Starostwo Powiatowe

fot. Starostwo Powiatowe

Wczoraj, 7 grudnia 2023 roku pod Starostwem Powiatowym# w Nakle nad Notecią miało miejsce przekazanie wyjątkowego prezentu.

Pan Sebastian Szymanowski filantrop działający w Fundacji "Adoptuję Jabłonkę" i Dyrektor Generalny Grupy Producentów Owoców GALSTER przekazał Fundacji Salus Homini wózek inwalidzki, który zostanie wykorzystany do zaspokojenia potrzeb osób niepełnosprawnych. W przekazaniu sprzętu pośredniczył Wicestarosta Nakielski Tomasz Miłowski.

Darczyńca skontaktował się z Wicestarostą, który w imieniu Powiatu Nakielskiego wskazał aktywną i prężnie działającą fundację jaką jest Salus Homini. Dzięki temu wczoraj doszło do skutku oficjalne przekazanie nowego wózka inwalidzkiego.

Bardzo dziękujemy za ten gest dobroczynności i bezinteresownego wsparcia!

Materiał: Magdalena Stepka - Wydział Rozwoju Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 27 17

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)