Dziś mamy 13 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

23 lutego 2024

Wspólnie spędzony czas przy ognisku. Integracyjne spotkanie w Chrząstowie

fot. MM

fot. MM

23 lutego na terenie świetlicy wiejskiej w Chrząstowie odbyła się pierwsza #w tym roku sołecka impreza integracyjna. Mieszkańcom dopisywały świetne humory.

Przybyli na spotkanie goście zostali powitani przez sołtysa Chrząstowa Ewę Kelm, która zaprosiła wszystkich do świetlicy wiejskiej na słodki poczęstunek. Następnie przyszedł czas na korzystanie z przygotowanych atrakcji. Oprócz ogniska, na którym można było upiec kiełbaskę, mieszkańcy mogli także udać się na krótką przejażdżkę konną bryczką, a także pobawić się na miejscowym placu zabaw oraz wziąć udział w specjalnych, edukacyjnych grach o ekologicznej tematyce.

Oceń artykuł: 11 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (3)

  Koniki polskie, w dniu 23-02-2024 22:43:40 napisał:

  Dziękujemy za udaną imprezę. Polecamy się na przyszłość

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Zima, w dniu 24-02-2024 10:07:21 napisał:

  świetna imprezka i bryczką można było w koniki jechać

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Budowa magazynów
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Nieprawidłowości u 36 producentów. Kontrole jakości miodów

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) przeprowadziła #planowe kontrole miodów u producentów na terenie całego kraju. Kontrole przeprowadzono w IV kwartale 2023 r. Najwięcej nieprawidłowości stwierdzono w przypadku znakowania miodów.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytoriasów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Hołd dla pomordowanych

13 kwietnia 1943 r. o zbrodni dokonanej przez# Sowietów usłyszał cały świat. Tego dnia Niemcy ogłosili informację o odkryciu w lesie pod Katyniem grobów polskich oficerów. Trzy lata wcześniej, wiosną 1940 r., na mocy decyzji najwyższych władz Związku Sowieckiego zamordowano blisko 22 tys. jeńców wojennych zatrzymanych po wkroczeniu Armii Czerwonej do Polski we wrześniu 1939 r. Byli wśród nich żołnierze Wojska Polskiego, profesorowie, lekarze, prawnicy, inżynierowie. W 2007 r. Sejm RP ustanowił 13 kwietnia Dniem Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

(czytaj więcej)
0

Ochrona przed owadami. Środki powinny posiadać pozwolenie na obrót

Chroniąc się przed owadami, często stosujemy produkty# do ich odstraszania. Możemy wybrać repelenty w sprayu, płynie, mleczku, kremie, żelu czy chusteczki.

(czytaj więcej)