Dziś mamy 2 grudnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

02 września 2022

Witaj szkoło! Szczególnie ciepło przywitano nowych uczniów

fot. pow.

fot. pow.

1 września o godzinie 9:00 spotkaliśmy się przed budynkiem#szkoły im. Przyjaciół Przyrody w Występie, aby rozpocząć nowy rok szkolny. Wielu uczniom, zwłaszcza pierwszoklasistom, towarzyszyli rodzice.

Wspólnie zaśpiewaliśmy Hymn Państwowy. Programem artystycznym przywitali nas uczniowie klasy III pod kierunkiem Pani Eweliny Gondek.

Wszystkich bardzo serdecznie przywitała Pani Dyrektor Iwona Szopińska. Szczególnie ciepło przywitani zostali pierwszoklasiści oraz nowi uczniowie, którzy dołączyli do klas starszych.

Minutą ciszy upamiętniliśmy rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.

W swoim wystąpieniu Pani Dyrektor podkreśliła, że w naszej szkole najważniejsze jest zdobywanie wiedzy i umiejętności w atmosferze wzajemnej życzliwości i sympatii.

Pamiętajmy o tym przez cały rok!

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)