Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2023

Wiktoria Wołk z kolejnym sukcesem. Doskonały wynik w stolicy Kataru

fot. pzpc.pl

fot. pzpc.pl

W stolicy Kataru trwają zawody II IWF Grand Prix #w Podnoszeniu Ciężarów, będące ostatnim w 20123 kwalifikacyjnym turniejem do igrzysk olimpijskich w Paryżu.

W sobotę, 9 grudnia 2023 zaprezentowała się pierwsza z czwórki naszych reprezentantek. Wiktoria Wołk (MGLKS Tarpan Mrocza) startowała w grupie A kat. 64 kg i zajęła ostatecznie wysokie 5 miejsce. Jej wynik w dwuboju to 211 kg (96 kg + 115 kg). Wiktoria zaliczyła 4 podejścia (2 w rwaniu i 2 w podrzucie). W pierwszym z bojów była 6, w drugim – 5. Do trzeciego miejsca naszej zawodniczce zabrakło 7 kilogramów. Pozycje liderki i wiceliderki - sztangistek z Korei Północnej - w tej wadze dla stawki okazały się nieosiągalne – wygrała Ri Suk 260 kg (114 kg + 146 kg), drugie miejsce – Rim M Un Sim 254 kg (113 + 141 kg), trzecie -  Ruth Imoleayo Ayodele z Nigerii 218 kg (98 kg + 120). W wadze 64 kg sklasyfikowano 13 zawodniczek.

Wiktorii Wołk gratulujemy udanego występu w Doha!

Wyniki: https://iwf.sport/results/results-by-events/?event_id=585

Źródło: pzpc.pl

Oceń artykuł: 30 14

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 09-12-2023 21:44:05 napisał:

  Brawo. Gratulacje.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Mroczanka, w dniu 09-12-2023 22:06:50 napisał:

  Brawo Wiktoria, gratuluję sukcesu

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)