Dziś mamy 28 lutego 2024, środa, imieniny obchodzą:

01 grudnia 2023

Wieloletnia tradycja w "Staszicu". Mikołajki turystyczne

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 1. grudnia w nakielskim Staszicu odbyły się mikołajki turystyczne#. Stanowią one tradycję od wielu lat. Tego dnia integrowały się wszystkie klasy turystyczne, a w tym roku również hotelarska.

Co kraj to obyczaj, w różnych krajach różnie obchodzi się ten magiczny czas związany z Mikołajem i Bożym Narodzeniem. O tym, jak świętują Francuzi, Portugalczycy, Finlandczycy oraz Hiszpanie dowiedzieli się uczestnicy tego eventu.

Młodzież w formie prezentacji przedstawiła nie tylko tradycje i zwyczaje związane ze świętami, ale również potrawy, jakie są serwowane w tym czasie.

Na zakończenie odbyło się wspólne kolędowanie.

Materiał: Małgorzata Paszkiet kl. 2b / Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Zapoznali się z pracą strażaka. Drzwi otwarte w komendzie

W ramach akcji "Wpadnij do strażnicy" podczas #ostatnich dwóch tygodni ferii zimowych zorganizowano dni otwarte w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Przebadano importowane zboże i rzepak. Stwierdzono nieprawidłowości

Organy Inspekcji Weterynaryjnej prowadziły oraz nadal prowadzą# regularne kontrole weterynaryjne na granicy Rzeczpospolitej Polskiej.

(czytaj więcej)
0

Program "Sport Wszystkich Dzieci". Nabór do edycji 2024

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie #w 2024 roku realizacji zadań w ramach Programu Sport Wszystkich Dzieci. Kwota do rozdysponowania w naborze wynosi 75 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj z aplikacji "Moja praca". Oferty aktualizowane są na bieżąco

"Moja praca" to darmowe narzędzie, które ułatwia #osobom szukającym pracy znalezienie odpowiedniego zatrudnienia. W aplikacji na bieżąco aktualizowane są oferty pracy.

(czytaj więcej)