Dziś mamy 29 stycznia 2022, sobota, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2021

Upominki dostarczone na czas. Na nakielskim Rynku pojawił się św. Mikołaj

fot. ML

fot. ML

W poniedziałek, 6 grudnia, św. Mikołaj i jego# pomocnicy postanowili zatrzymać się w Nakle, aby najmłodszym dostarczyć drobne upominki na czas.

Tego dnia w godzinach popołudniowych na płycie nakielskiego Rynku oraz okolicy najmłodsi mogli spotkać św. Mikołaja. Napotkanym dzieciom wręczał słodkości. Nie kryli oni radości. Mali mieszkańcy miasta mieli możliwość zrobienia sobie zdjęcia z św. Mikołajem. Nie brakowało też różnego rodzaju zabaw. 

Za organizację spotkania odpowiada Nakielski Ośrodek Kultury.

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (6)

  Mamuśka, w dniu 06-12-2021 17:15:51 napisał:

  Super frajda dla dzieciaczków i nie tylko

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Dziadek, w dniu 06-12-2021 17:58:47 napisał:

  A "sobotnie babcie"olały wnuki.Nie przyszły.Jak im wierzyć w to co mają napisane na kartonach.

  odpowiedz

  • 1 (7)

  Mama, w dniu 06-12-2021 19:50:41 napisał:

  Szkoda ze nigdzie nie było informacji też chętnie bym przyszła z dziećmi

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Naklok, w dniu 06-12-2021 21:54:19 napisał:

  Mamo! Tę informacje podawali np. w radiu Nakło. Zamiast oglądać głupie seriale w telewizji przeglądaj lokalne informatory - od czasu do czasu chociaż.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  dd, w dniu 07-12-2021 14:44:22 napisał:

  super!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Marchew
1,55PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Kapusta biała
1,55PLN
0

Zamiast słodyczy i kwiatów. Jaki prezent wybrać dla babci i dziadka?

Słodycze i kwiaty to standardowy upominek dla seniorów, wręczany im często przy# różnych okazjach. Zamiast jednak prezentu materialnego na Dzień Babci i Dziadka może podarować im niespodziankę, która pozwoli miło i ciekawie spędzić czas. Jak pokazało badanie serwisu Prezentmarzeń „Czas wolny podczas koronawirusa” aż 88% zapytanych Polaków odczuwa psychiczne skutki zagrożenia pandemią. Tym bardziej osoby starsze, które w obawie o zdrowie pozostają często w domowej izolacji. Dlatego warto wykorzystać zbliżający się Dzień Babci i Dziadka, aby zachęcić seniorów do skorzystania na przykład z tematycznych warsztatów online lub innej, niestandardowej atrakcji.

(czytaj więcej)
0

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać wypalenie pandemiczne

Nawet co dziesiąty młody Polak może odczuwać# wypalenie pandemiczne, wiążące się m.in. z objawami depresyjnymi i lękowymi – wynika z badań psychologów z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Pokazały one, że rok po wybuchu pandemii sytuacja ta nadal stresuje.

(czytaj więcej)
0

5 mitów na temat pieczywa. Czas obalić je wszystkie!

Nadszedł nowy rok, a wraz z nim – postanowienia noworoczne.# Wiele z nich dotyczy naszego zdrowia. Z sondażu United Surveys wynika, że w 2022 r. 22% Polaków chce prowadzić aktywniejszy tryb życia. Kolejne 17,7% zaplanowało przejście na dietę. Co oznacza zdrowe odżywianie się? Przede wszystkim spożywanie mniej przetworzonych produktów. Coraz częściej sięgamy np. po domowe wypieki, kierując się nie tylko rosnącymi cenami w piekarniach, ale również troską o swoją sylwetkę. Niektórzy w ogóle rezygnują z chleba, tłumacząc się noworoczną dietą. Ale czy na pewno jest to dobry kierunek? Obalamy 5 mitów na temat pieczywa. Wejdźmy w nowy rok zdrowo i smacznie.

(czytaj więcej)
0

Bankructwa obawia się co piąta firma. Najczęściej w budownictwie i usługach

O upadłość w minionym roku otarło się ponad# 7 proc. firm sektora MŚP. W tym roku czarnego scenariusza obawia się niemal co piąty biznes, przede wszystkim firmy mikro i małe, zatrudniające do 49 osób – wynika z badań przeprowadzonych na zlecenie Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Najczęściej są to reprezentanci budownictwa, usług i transportu, podczas gdy w zeszłym roku o przyszłość najbardziej drżał przemysł. Przyczyn kłopotów przedsiębiorcy upatrują głównie wśród zmian prawno-podatkowych oraz inflacji i spadku popytu.

(czytaj więcej)