Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2021

Upominki dostarczone na czas. Na nakielskim Rynku pojawił się św. Mikołaj

fot. ML

fot. ML

W poniedziałek, 6 grudnia, św. Mikołaj i jego# pomocnicy postanowili zatrzymać się w Nakle, aby najmłodszym dostarczyć drobne upominki na czas.

Tego dnia w godzinach popołudniowych na płycie nakielskiego Rynku oraz okolicy najmłodsi mogli spotkać św. Mikołaja. Napotkanym dzieciom wręczał słodkości. Nie kryli oni radości. Mali mieszkańcy miasta mieli możliwość zrobienia sobie zdjęcia z św. Mikołajem. Nie brakowało też różnego rodzaju zabaw. 

Za organizację spotkania odpowiada Nakielski Ośrodek Kultury.

Oceń artykuł: 14 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 4 (6)

  Mamuśka, w dniu 06-12-2021 17:15:51 napisał:

  Super frajda dla dzieciaczków i nie tylko

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Dziadek, w dniu 06-12-2021 17:58:47 napisał:

  A "sobotnie babcie"olały wnuki.Nie przyszły.Jak im wierzyć w to co mają napisane na kartonach.

  odpowiedz

  • 1 (7)

  Mama, w dniu 06-12-2021 19:50:41 napisał:

  Szkoda ze nigdzie nie było informacji też chętnie bym przyszła z dziećmi

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Naklok, w dniu 06-12-2021 21:54:19 napisał:

  Mamo! Tę informacje podawali np. w radiu Nakło. Zamiast oglądać głupie seriale w telewizji przeglądaj lokalne informatory - od czasu do czasu chociaż.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  dd, w dniu 07-12-2021 14:44:22 napisał:

  super!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)