Dziś mamy 17 kwietnia 2024, środa, imieniny obchodzą:

01 marca 2024

Uczniowie Staszica wykazali sie dużą wiedzą. Etap regionalny konkursu PIP

fot. powierzone

fot. powierzone

Ekonomiści z Zespołu Szkół #im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią Joanna Stasiak – uczennica technikum rachunkowości i Nikodem Kowalczyk - uczeń technikum ekonomicznego, uczestniczyli w etapie regionalnym XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”.

Zawody odbyły się 28 lutego 2024  r. w Bydgoszczy. Uczestnicy konkursu  rozwiązywali zadania  z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy i legalności zatrudnienia. Joanna i Nikodem wykazali się dużą wiedzą merytoryczną zajmując czołowe miejsca w regionie.

Konkurs organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy skierowany jest przede wszystkim  do szkół uczestniczących w programie edukacyjnym Państwowej Inspekcji Pracy pn. „Kultura bezpieczeństwa”.

Uczniowie  zostali przygotowani do konkursu przez nauczycielkę przedmiotów ekonomicznych Grażynę Kinderman

Materiał: Grażyna Kinderman

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 20 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Zajęcia lotnicze. Sprzyjające warunki pogodowe

Od kilku dni sprzyjające warunki pogodowe umożliwiły przeprowadzenie #zajęć lotniczych w JRS Kowalewko.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)