Dziś mamy 2 marca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

11 grudnia 2023

UKS WDK II Paterek triumfuje. Kto okazał sie największym bohaterem spotkania?

fot. powierzone

fot. powierzone

Sztubiński debiutuje, a UKS WDK II Paterek triumfuje nad #KS Koronowo 8-0 V LIGA KS Koronowo 0 - 8 UKS WDK II Paterek.

W ramach 9. kolejki I rundy rozgrywek o mistrzostwo V Ligi Mężczyzn Tenisa Stołowego w sezonie 2023/2024, ekipa UKS WDK II Paterek nie pozostawiła złudzeń swoim przeciwnikom, pokonując zdecydowanie KS Koronowo 8-0.

Największym bohaterem spotkania okazał się debiutant w barwach UKS WDK II Paterek, Adrian Sztubiński. Młody tenisista nie tylko zadebiutował w drużynie, ale także zaskoczył wszystkich, zdobywając komplet punktów w swoim pierwszym występie. To z pewnością obiecujący start dla utalentowanego gracza, który z pewnością jeszcze wiele razy da się poznać fanom tenisa stołowego.

W składzie UKS WDK II Paterek wystąpili również doświadczeni zawodnicy: Maciej Górka, Marcin Majchrzak oraz Kamil Małysa, którzy solidarnie wspierali Sztubińskiego na drodze do zwycięstwa. Po zwycięstwie nad KS Koronowo, UKS WDK II Paterek zainkasował kolejne dwa cenne punkty, umacniając swoją pozycję w tabeli rozgrywek.

Materiał: Kamil Małysa

Oceń artykuł: 25 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    krajan, w dniu 11-12-2023 10:02:41 napisał:

    A może stworzyć wzorem innych powiatów stałe rozgrywki o puchar starosty w tenisie, koszykówce,piłce ręcznej,futsalu,ile lat jeszcze można czekać?

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami
159PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Klasyfikacja tusz zwierząt. Egzaminy dla kandydatów na rzeczoznawców

Informacja o egzaminach kwalifikacyjnych w zakresie klasyfikacji tusz# zwierząt rzeźnych w systemie EUROP w I i II kwartale 2024 r.

(czytaj więcej)
0

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj". Kolejna edycja ogólnopolskiej akcji

"Na Drodze – Patrz i Słuchaj" – to już kolejna edycja ogólnopolskiej akcji #informacyjno – edukacyjnej skierowanej do wszystkich uczestników ruchu drogowego.

(czytaj więcej)
0

Polskie produkty mięsne w europejskiej czołówce. Smak tradycji

Polskie produkty mięsne od lat należą do europejskiej czołówki #pod względem jakości i smaku. Mało kto wie, że wśród rodzimych przetworów mięsnych nazwy niektórych z nich zostały wpisane do unijnego rejestru chronionych nazw pochodzenia (ChNP) i chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) lub rejestru gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Poznajmy je!

(czytaj więcej)