Dziś mamy 24 lutego 2024, sobota, imieniny obchodzą:

11 grudnia 2023

Turniej minisiatkówki Enea Volleyball Cup. Nakielska reprezentacja

fot. NTS Trójka Nakło

fot. NTS Trójka Nakło

W sobotę dwa zespoły NTS-u wzięły udział w turnieju# minisiatkówki Enea Volleyball Cup. W kategorii trójek zagrał zespół w składzie Nikodem Raese, Wiktor Kocemba, Maksymilian Jendrzejczak oraz Szymon Panek.

W fazie grupowej chłopaki walczyli w 7-zespołowej grupie. Wygrali 3 i przegrali 3 spotkania i uplasowali się na 4 miejscu. Taki wynik sprawił, że w fazie finałowej NTS walczył o miejsca 7-12. Tutaj było już znacznie trudniej i mimo dobrych momentów nakielanie przegrali 5 meczów. Ostatecznie NTS uplasował się na 12. miejscu wśród 20 zespołów.

Młodszy zespół w kategorii dwójek dopiero zaczyna przygodę z siatkówką. Na swoim drugim turnieju rozegrali ponad 10 spotkań zdobywając cenne doświadczenie meczowe.  Ostatecznie NTS zajął 30. miejsce wśród 36 zespołów. Zespół dwójek wystąpił w składzie: Tymon Wdowiak, Igor Wdowiak oraz Fabian Wachowski.

Materiał: NTS Trójka Nakło

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Zadaj pytanie
20PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Budowa magazynów
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)